Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych - Pełna Oferta

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że w zadbanym i schludnym pomieszczeniu czujemy się lepiej. Nastraja ono nas pozytywną energią. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, dotyczącą utrzymania czystości w części wspólnej. Zadbamy o Państwa otoczenie oraz stworzymy indywidualny harmonogram prac – przekonajcie się Państwo sami!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich wspólnot z Bydgoszczy i okolic. Polega ona na cyklicznym wykonywaniu przez naszych specjalistów prac doczyszczania przestrzeni wewnątrz budynków oraz na zewnątrz nich. Zadbamy o czystość podczas każdej pory roku, zarówno na klatce schodowej, jak i przed budynkiem. Wykonujemy profesjonalne usługi ogrodnicze i zajmujemy się kompleksową pielęgnacją ogrodów. Podczas miesięcy wiosennych i letnich możemy również zaproponować zakładanie ogrodów. Zimą natomiast zajmiemy się dla Państwa odśnieżaniem.


Sprzątanie wewnątrz budynków
  • zamiatanie, mycie i sprzątanie klatek schodowych i korytarzy,
  • mycie okien wraz z przeszkleniami specjalistycznym kijem teleskopowym o wysokości mycia do 22 metrów. Urządzenie pracuje w oparciu o system odwróconej osmozy.
  • Mycie i zamiatanie maszynowo garaży.

Utrzymanie porządku na terenach zewnątrznych wspólnoty:
  • sprzątanie chodników i dróg przynależnych do wspólnoty,
  • koszenie trawy, podlewanie, nawożenie, aeracja, pielęgnacja krzewów i drzew - kompleksowa pielęgnacja ogrodów i usługi ogrodnicze,
  • zakładanie ogrodów,
  • odśnieżanie w okresie zimowym.

Zajmujemy się również praniem tapicerek i dywanów szybko, tanio i skutecznie.
Świadczymy usługi jednorazowe i okresowe, takie jak doczyszczanie maszynowe garaży i posadzek.
Posiadamy specjalistyczny sprzęt jak i wyszkoloną kadrę pracowniczą.
działamyna terenie Bydgoszczy oraz innych miast województwa kujawsko-pomorkisego.

Pielęgnacja terenów zielonych Bydgoszcz : TYTAN - Mirosław Kotwica tel. 665 999 410, 665 999 910   email: biuro@etytan.bydgoszcz.pl