Jak to działa?

Nowoczesne budownictwo, charakteryzujące się innowacyjnym designem, wykorzystuje w dużej mierze materiały, takie jak szkło i metal. Taki wygląd może kojarzyć się przede wszystkim ze współczesnymi apartamentowcami, biurowcami, czy siedzibami banków. Wraz z pojawieniem się takiego typu budownictwa, pojawił się też inny problem – czyszczenia elewacji oraz mycia przeszkleń. Tutaj do akcji wkracza nasza ekipa, która zajmuje się właśnie takimi działaniami na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas mycia przeszkleń i czyszczenia elewacji ujawnia się nasze podejście do pracy, będące przykładem innowacyjnych rozwiązań w branży. Nie wykorzystujemy przestarzałych, nieskutecznych metod. Nie zobaczą Państwo naszych pracowników podczas prac alpinistycznych, czy używających podnośników. Wszystkim klientom z Bydgoszczy oraz innych miast kujawsko-pomorskiego proponujemy coś znacznie bardziej skutecznego i wydajnego – rozwiązanie zupełnie nowe i przełomowe!

Technologia "Water Fed Pole"  to rewolucyjna przyszłość, mycie okien elewacji, przeszkleń, daszków do 23m

Nasze posiadane urządzenie posiada trzy etapy filtracji wody. Wykorzystuje nie tylko proces demineralizacji i odwróconej osmozy ale również poprzez wykorzystanie dodatkowych zamontowanych 4 filtrów pozwala uzyskać efekt nieskazitelnie czystej wody. Odwrócona osmoza to nic innego jak naturalne zjawisko odseparowania wody od rozpuszczonych w niej substancji. Pozostała filtracja przechodzi przez złoże jonowymienne niemal do końca oczyszczając wodę, następnie przechodzi przez ostatni etap, filtracje końcową która pozwala całkowicie usunąć z wody zanieczyszczenia wraz z minerałami.

Pozwala to na uzyskanie absolutnie czystej wody bez śladów, zacieków. Woda demineralizowana znajdująca się na oknie, po prostu odparuje z umytej powierzchni. Nasz system jest w stanie wyczyścić okna nawet na wysokości 2metrów! Co w przybliżeniu daje nam wysokości około VII pięt
Pielęgnacja terenów zielonych Bydgoszcz : TYTAN - Mirosław Kotwica tel. 665 999 410, 665 999 910   email: biuro@etytan.bydgoszcz.pl